kibrisbiletcim.com Kullanım Şartlarını okudum ve organizatörlerin etkinlik alanı kurallarıyla birlikte kabul ediyorum.

Ödeme butonuna bastığınızda açıklanan bilgi ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödeme ilgili banka tarafından Kıbrıs Biletcim sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir.

Sistemimiz “Rabbit 128 bit SSL Sertifikası” ile güvenlik kapsamı içindedir. Ödeme sırasında kullanmış olduğunuz kredi kartınıza ait bilgiler sistemimiz üzerinde kaydedilmemektedir.

Ödeme işlemine onay verdikten sonra lütfen sabırlı olunuz, işleminizin bankadan onayı zaman alabilir.

Söz konusu sistem her hangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra siparişlerinizi iptal edilemez ya da değiştirilemez. Bu yüzden lütfen sepet içeriğinizi kontrol ettikten ve içeriğinden emin olduktan sonra işleminizi onaylayınız.

Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için kibrisbiletcim’den talepte bulunulamaz.

Etkinliğin herhangi bir şekilde iptal edilmesinden firmamız sorumlu değildir. Ancak etkinlik iptali ya da etkinlik tarihinin ertelemesi gibi bilgiler bilet satın alırken kayıt etmiş olduğunuz telefon numaranız veya e-posta adresiniz üzerinden sizlere duyurulacaktır.

Satın alınan etkinliklerin içerik ve görselleri anlaşmış olduğumuz organizatör firmalarca tarafımıza iletilmekte olup, iletildiği şekli ile sizlere sunulmaktadır. Etkinliklere ait içerik farklılıklarından ve görsellere ait telif haklarından kaynaklı sorunlarda firmamızın sorumluluğu bulunmamaktadır. Ayrıca etkinliklerin beklenen kalitesi ile ilgili bir garanti verilmemektedir.

Bilet satışlarıyla ilgili belirlenen hizmet bedelleri; bilet satışı yapılan organizatör ile yapılan sözleşmelerde belirlenmiştir. Bilet satın alınan etkinlikler için bilet değeri içinden veya bilet bedeli üzerine eklenecek şekilde hizmet bedeli alınmaktadır.Bilet satın alırken eğer varsa bilet bedeli üzerinden alınan bu bedelleri ödemeyi kabul etmiş sayılırsınız.

Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Bilet satın alma işlemi sırasında adınız, adresiniz, telefon numaranız, e – posta adresiniz, irtibat tercihleriniz gibi çeşitli bilgileri toplayabiliriz. Onay vererek bizimle paylaşacağınız bu bilgiler, başka hiçbir kişi ya da şirketle paylaşılmayacak, sadece ilgi alanlarınıza yönelik haber ve etkinlikler sunmak, sizi sitemizdeki yeniliklerden ve etkinliklerden haberdar etmek için kullanılacaktır.

Amacımız sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunabilmektir.Görüş ve önerilerinizi info@kibrisbiletcim.com e-posta adresimiz üzerinden bize iletebilirsiniz.