Ezo Sunal ile Lalala Konseri

Cum, 2 Ağustos 2024 (19:00 - 22:00)

400.00₺ - 800.00₺
Ağustos
02 Cuma

Ezo Sunal ile Lalala Konseri

Cum, 2 Ağustos 2024 (19:00 - 22:00)
Atatürk Stadyumu

Açıklama

Yaş Sınırı: 2+
Süre: 120 Dakika

Not: 2 Yaş ve üzeri  bilete tabidir.

Ezo Sunal’ın proje önderliğinde 2-8 yaş grubuna yönelik hazırlanan Lalala Konseri’nde çocuklar ve aileleri, birbirinden eğlenceli şarkıları birlikte söylemenin keyfine ortak olacaklar. İnteraktif konserde çocuklar, eğlenceli oyunlar ve şarkılara eşlik ederek unutulmaz anlar yaşayacaklar.

 

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Kıbrıs Biletcim’den talepte bulunulamaz.

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Kıbrıs Biletcim üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Kıbrıs Biletcim kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

Bilet Detayları

Ezo Sunal ile Lalala Konseri - VIP Bilet

800.00₺

Müsait

Ezo Sunal ile Lalala Konseri - Standart Bilet

400.00₺

Müsait

Etkinlik Günü

Cuma, 2 Ağustos 2024

19:00 - 22:00  

Add A Review

Mesaj Gönder

E-mail başarılı gönderildi

Send mail failed

Please enter input field

reCAPTCHA verification failed. Please try again.

Biletini Seç Keyfine Bak

 

Hakkımızda

Download APP

apple-store
google_play
© 2021 Kıbrıs Biletcim. Tüm hakları Saklıdır. Creafinity Ltd.
Yardıma mı ihtiyacınız var?